Czym jest wyciek danych?
Jak się przed nim chronić?

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu gdzie poznacie Maurycego i Mateusza – specjalistów ds. bezpieczeństwa z firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT. W materiale dowiesz się czym jest wyciek danych, jakie są jego rodzaje oraz jak firma może się chronić przed wyciekiem danych. Temat szalenie ważny z punktu widzenia obowiązującego prawa i nie tylko. Gorąco polecamy!

Odtwórz wideo

Safetica ONE - więcej niż DLP
Zaawansowana ochrona Twoich plików

Administrator Safetica ma wiedzę na temat tego, co dzieje się z danymi, które zostały otagowane jako  wrażliwe/poufne (sklasyfikowane jako dane osobowe z punktu widzenia RODO lub informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa).

UTM Stormshield - wielopoziomowe monitorowanie ruchu przychodzącego i wychodzącego do Internetu

Stormshield jako wiodący producent zapory klasy korporacyjnej zapewnia bezpieczny dostęp do globalnej sieci Internet. Urządzenie potrafi monitorować  i wpływać na ruch wewnątrz firmowej sieci na podstawie wcześniej zdefiniowanych zasad i reguł. 

Zobacz pozostałe filmy

MOnitorowanie każdej sesji zdlanego dostępu

Senhasegura to system klasy PAM (Privileged Access Management), który umożliwia organizacji zarządzanie i kontrolę nad działaniami użytkowników z dostępem uprzywilejowanym (Admin/ SuperAdmin)

Zarządzaj dowolną platformą i urządzeniem

Usprawnij wdrożenia na dużą skalę. Bezprzewodowo konfiguruj urządzenia do automatycznej rejestracji w systemie MDM i natychmiastowego użytku. Umieszczaj aplikacje na czarnej lub białej liście. Konfiguruj katalogi aplikacji.

PRAWNE FUNKCJONOWANIE TWOJEJ FIRMY

Zapewnij funkcjonowanie firmy pomimo awarii, aktywnie zapobiegając przestojom lub bezzwłocznie, niezawodnie odzyskując wszystkie dane. Rozwijaj się, rób więcej i wydawaj mniej.