Przekręt na OLX - nie daj się wkręcić!

W nowym odcinku vloga Dagmowego, poświęconego zagadnieniom bezpieczeństwa IT, skupiamy się na oszustwach na OLX. Z odcinka dowiecie się na czym polega to oszustwo i jak nie stać się jego ofiarą! Obejrzyj nasz krótki materiał i daj znać w komentarzu, jakie tematy możemy poruszyć w kolejnych odcinkach naszego vloga.

Odtwórz wideo

Safetica ONE - więcej niż DLP
Zaawansowana ochrona Twoich plików

Administrator Safetica ma wiedzę na temat tego, co dzieje się z danymi, które zostały otagowane jako  wrażliwe/poufne (sklasyfikowane jako dane osobowe z punktu widzenia RODO lub informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa).

UTM Stormshield - wielopoziomowe monitorowanie ruchu przychodzącego i wychodzącego do Internetu

Stormshield jako wiodący producent zapory klasy korporacyjnej zapewnia bezpieczny dostęp do globalnej sieci Internet. Urządzenie potrafi monitorować  i wpływać na ruch wewnątrz firmowej sieci na podstawie wcześniej zdefiniowanych zasad i reguł. 

Zobacz pozostałe filmy

MOnitorowanie każdej sesji zdlanego dostępu

Senhasegura to system klasy PAM (Privileged Access Management), który umożliwia organizacji zarządzanie i kontrolę nad działaniami użytkowników z dostępem uprzywilejowanym (Admin/ SuperAdmin)

Zarządzaj dowolną platformą i urządzeniem

Usprawnij wdrożenia na dużą skalę. Bezprzewodowo konfiguruj urządzenia do automatycznej rejestracji w systemie MDM i natychmiastowego użytku. Umieszczaj aplikacje na czarnej lub białej liście. Konfiguruj katalogi aplikacji.

PRAWNE FUNKCJONOWANIE TWOJEJ FIRMY

Zapewnij funkcjonowanie firmy pomimo awarii, aktywnie zapobiegając przestojom lub bezzwłocznie, niezawodnie odzyskując wszystkie dane. Rozwijaj się, rób więcej i wydawaj mniej.