Kompleksowe rozwiązanie kopii zapasowych

QSAN

Bezpieczna kopia danych ze stacji roboczych i serwerów

80 %

firm doświadczyło
incydentu
w ubiegłym roku

190 000+

chronionych
urządzeń

70+

Ekspertów
bezpieczeństwa

110+

krajów

Polska

pomoc
techniczna

Podziel się tą informacją:

Serwery QCubeNAS zarządzane są przez przeglądarkę internetową za pomocą szybkiego, wygodnego i w pełni personalizowanego interfesju GUI (również w języku polskim).

Bezpieczeństwo

Poprzez okresową kopię danych do różnych lokalizacji Twoje dane mogą być szybko odzyskane w sytuacji gdy dojdzie do awarii i nagłej utraty danych.

Deduplikacja danych

Deduplikacji danych na dyskach sieciowych Qsan XCubeNAS, to blokowa funkcja, która „w locie” sprawdza podobieństwo bloków danych podczas zapisu danych na dyski twarde serwera. Jeżeli system wykryje identyczne bloki danych, nie zostaną one zapisane na dysk, oszczędzając tym samym przestrzeń.

Wirtualizacja z Qsan XcubeNAS

Każdy dysk sieciowy Qsan XCubeNAS posiada certyfikat zgodności ze środowiskiem VMware® Ready™, Citrix® Ready™ oraz Microsoft® Hyper-V™.

Kompleksowa rozwiązanie kopii zapasowych

Dysk sieciowy Qsan XCubeNAS skutecznie radzi sobie z poniższymi zadaniami, zapewniając kompleksowe i skuteczne rozwiązania przeznaczone do tworzenia kopii zapasowej i minimalizując tym samym ryzyko utraty danych.

Powered by Acronis AnyData Technology

Aplikacja XReplicator (stworzona przez Acronis) tworzy kopię zapasowa wszystkich danych ze stacji roboczych w sieci lokalnej zapisując je na XCubeNAS. XReplicator zapewnia tworzenie kopii zapasowej obrazu dysku, folderów i plików.

XReplicator może również wykonać backup całego komputera na dysku sieciowym Qsan jako kopię typu bare-metal. Oprogramowanie XReplicator obsługuje systemy Windows XP i nowsze.

Zgodność z wymogami prawnymi

Spełniaj obowiązujące wytyczne ochrony danych.

Macierze dyskowe SAN i dyski sieciowe NAS

Qsan XCubeNAS został zbudowany w oparciu o zasady stawiające bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

QSAN technology

Qsan Technology to bezpieczne sieciowe systemy pamięci masowych (SAN i NAS oraz Unified Storage) o wysokiej wydajności i niezawodności. Macierze dyskowe Qsan to rozwiązania dla każdej organizacji (firmy, urzędu) gdzie wymagane jest przechowywanie dużej ilości danych, w pełnym zabezpieczeniu przed awarią i ich utratą. Systemy baz danych, zasoby plików, systemy monitoringu video, systemy wirtualizacji czy centra obliczeniowe i hostingowe – to naturalne środowisko dla macierzy dyskowych Qsan Technology.

storage

qsan Xcubenas

Dyski sieciowe Qsan XCubeNAS to profesjonalne dyski sieciowe dedykowane do zastosowań biznesowych. Wszystkie modele bazują na najbezpieczniejszym systemie plików ZFS, posiadają obsługę migawek czy SSD caching. I każdy model jest dostarczany z 100 bezpłatnymi licencjami X-Replicator (Acronis True Image) dla zabezpieczenia danych. Dostępne modele desktop i rackmount w wersji od 2 do 24 dysków.

ZOBACZ FILM PRODUCENTA

System QSM 3.0 dla XCubeNAS

QSM 3.0 (QSAN Storage Management 3.0) to system operacyjny NAS dla serii QSAN XCubeNAS. System QSM oparty jest na jądrze Linux oraz na wewnętrznie udoskonalanym 128-bitowym systemie plików ZFS (Petabyte File System) – uznawanym przez wszystkich za najbardziej bezpieczny system plików, stosowany dotychczas jedynie w największych rozwiązaniach macierzy i dysków sieciowych.

niezawodna
ochrona

Zaawansowane funkcje magazynowania danych systemu QSM zapewniają trwałe i niezawodne zarządzanie pamięcią masową, ochronę przed cichym uszkodzeniem danych, bezproblemową rozbudowę pojemności, kilka mechanizmów kontroli integralności danych, ochronę szyfrującą dyski i pule pamięci oraz nielimitowaną ilość migawek i klonowania.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Bez wyjazdów, bez kosztów, przed ekranem własnego komputera!