Niezawodna ochrona w każdych warunkach

ESET Business solutions

profesjonalne usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa

30 LAT

doświadczenia na rynku bezpieczeństwa it

13

ośrodków rozwojowo-badawczych

5 MLN

Polaków wybrało rozwiązania eset

400 tys.+

klientów biznesowych

Polska

pomoc
techniczna

Podziel się tą informacją:

ENDPOINT ENCRYPTION

Zaawansowane narzedzie szyfrujace, zapobiegajace negatywnym skutkom wycieków firmowych danych.
Gwarantuje pełna zgodnosc z wymogami stawianymi przez RODO.

DYNAMIC THREAT DEFENSE

Zaawansowana funkcja sandoboxingu w chmurze, rozbudowująca ochronę ESET dla stacji roboczych i serwerów. Pozwala badać nowe, dotąd nierozpoznane zagrożenia, bez narażania sieci firmowej na infekcje.

CLOUD ADMINISTRATOR

Chmurowa usługa zarządzania rozwiązaniami ESET, dająca
możliwość kontroli bezpieczeństwa sieci firmowej z dowolnego miejsca na świecie. Prosta we wdrożeniu i utrzymaniu. Wygodna w administracji. Idealne rozwiązanie dla firm średniej wielkości.

ENTERPRISE INSPECTOR

Jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań klasy EDR (Endpoint Detection & Response) dostępnych obecnie na rynku. W rekach doświadczonego eksperta stanowi nieocenione narzędzie, dające pełna kontrole nad bezpieczeństwem nawet najbardziej rozbudowanych sieci firmowych.

Zgodność z wymogami prawnymi:

Spełniaj obowiązujące wytyczne ochrony danych.

Niezwykła szybkość działania

W bezpieczeństwie IT każda minuta jest na wagę złota, dlatego ESET Dynamic Threat Defense potrafi analizować większość próbek w czasie krótszym niż 5 minut. Jeśli dana próbka była już analizowana, wystarczy tylko kilka sekund, aby wszystkie urządzenia w Twojej organizacji były przed nią w pełni chronione.

ESET Business solutions

poznaj rozwiązania dla biznesu

ESET PROTECT

Niezależnie, czy posiadasz stacje robocze z systemami Windows, Mac, Linux czy tez urządzenia mobilne lub maszyny wirtualne, wszystkie te elementy sieci możesz zabezpieczyć rozwiązaniami ESET, które są zarządzane za pomocą jednej webowej konsoli centralnego zarządzania ESET PROTECT. Konsola ta zapewnia pełny podgląd stanu ochrony sieci i zabezpieczonych urządzeń.

PEŁNA TRANSPARENTNOŚĆ

Informacja o każdej analizowanej próbce jest dostępna w konsoli ESET Security Management Center (zawiera istotne dla administratora dane, m.in. o pochodzeniu próbki). Dane wyświetlane są w łatwy do interpretacji sposób. Konsola wyświetla również listę wszystkich próbek, które zostały przekazane do ESET Cloud Malware Protection System – ESET LiveGrid®.

Jak zainstalować ESET PROTECT na systemie Windows Server - poradnik wideo

WIELOWARSTWOWA OCHRONA

W ramach ESET Dynamic Threat Defense program ESET wykorzystuje 3 różne modele uczenia maszynowego po przesłaniu pliku. Przesłana próbka analizowana jest w sandboxie, który symuluje zachowanie użytkownika, aby oszukać techniki mające na celu unikniecie wykrycia. W kolejnym kroku, inteligentne sieci neuronowe porównują zachowanie badanych próbek z danymi archiwalnymi nt. zachowań plików. Na końcu próbkę analizuje najnowsza wersja silnika detekcji ESET.

ESET Business solutions:

Rozwiązanie Eset Dynamic Threat Defense zapewnia proaktywną ochronę przed zagrożeniami zero-day, dzięki uruchamianiu i wykonywaniu wszystkich przesłanych podejrzanych próbek w odizolowanym chmurowym środowisku. Dzięki temu możliwa jest ocena   zachowania plików, budowana w oparciu o wiele różnych danych, z  wykorzystaniem m.in. uczenia maszynowego, oraz chmurowego systemu analizy reputacji plików.
ESET Full Disk Encryption to jedna z funkcji wbudowanych w konsole zarządzajacą ESET PROTECT. Pozwala na pełne szyfrowanie dysków na stacjach roboczych, pracujących pod kontrola systemów Windows oraz macOS. Rozwiązanie znacząco zwiększa bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji i pomaga spełnić wymagania prawne dotyczące ochrony danych.
ESET Mail Security to rozwiazanie, stworzone w oparciu o sprawdzona technologie ESET NOD32, które chroni krytyczne dla firmowej komunikacji serwery pocztowe. Program wykrywa zagrożenia i filtruje spam, zanim dana wiadomość znajdzie się w skrzynce pocztowej użytkownika. ESET Mail Security doskonale uzupełnia ochronę firmy, stając się kluczowa linia obrony każdej firmowej sieci.
ESET Enterprise Inspector to narzędzie typu Endpoint Detection & Response (EDR), służace do identyfikacji nietypowych zachowań i naruszeń bezpieczeństwa firmowej sieci. Pozwala automatycznie reagować na zdarzenia, oceniać ich ryzyko, a także podejmować stosowne do sytuacji działania zaradcze. Program w czasie rzeczywistym nadzoruje i ocenia wszystkie czynności wykonywane w sieci, a w razie potrzeby umożliwia podjecie natychmiastowych działań.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Bez wyjazdów, bez kosztów, przed ekranem własnego komputera!